انواع خدمات زیبایی پوست و مو

انسان همواره برای زیبا بودن و داشتن چهره ای جوان و شفاف تلاش می کنند. با رشد علم پزشکی و به وجود آمدن روش های مدرن و با عوارض کم، دست یافتن به چهره ای جوان و جذاب دیگر دور از دسترس نیست. امروزه مراجعه به  کلینیک زیبایی پوست و مو  و زیبایی یک امر کاملا عادی تلقی می شود. اما نکته ی مهمی که در این زمینه وجود دارد مراجعه به اماکنی است که از طرف وزارت بهداشت دارای مجوز باشند در غیر این صورت برای شما نتیجه ی عکس دربر خواهد داشت.
با گسترش خدمات زیبایی و روش های زیباسازی افراد بسیار اقدام به استفاده از این خدمات زیبایی می کنند.انواع خدمات زیبایی در کلینیک های زیبایی نیز توسط بهترین جراحان پلاستیک و زیبایی که در این امر متخصص هستند انجام می شود. انواع این خدمات به صورت خلاص در زیر معرفی شده اند :
 
  انواع خدمات زیبایی پوست و مو  
 
مو و ابرو:
مو و ابرو در زیبایی چهره و ظاهر نقش مهمی دارند. مو های کم پشت می تواند اعتماد به نفس شما را کاهش دهد. یا اگر صورت زیبایی داشته باشید ابرو های کم پشت می تواند از زیبایی شما بکاهد. کاشت مو و کاشت ابرو از جمله عمل های زیبایی است که بسیار مورد استقبال قرار گرفته و متخصصین در تلاشند تا از روش هایی استفاده کنند تا دوران نقاهت را به حداقل برسانند. کاشت مو و ابرو در  کلینیک زیبایی  ، توسط پزشک متخصص پوست و مو و جراحان حرفه ای برای شما متقاضیان محترم انجام می شود. این عمل با استفاده از به روز ترین متد ها ارائه می شود:
 
کاشت ابرو
کاشت ابرو به دلیل کم بودن تراکم ابرو ها در افراد انجام می شود.کاشت ابرو بدون بیهوشی و با بی حسی موضعی انجام می شود. این خدمت زیبایی باید در کلینیک های و توسط متخصصین پوست انجام شود تا نتیایج خوب و قابل قبولی داشته باشد.
 
کاشت مو
کاشت مو که امروزه با روش های مختلف و بدون جراحی انجام می شود بسیار از آقایان تمایل به انجام این نوع خدمات زیبایی دارند.روش های جدی کاشت مو بدون جراحی و بیهوشی و درد و بدون عوارض جانبی انجام می شود.انواع روش های جدید کاشت مو با بهترین تراکم و مناسب ترین قیمت در کلینیک زیبایی انجام می شود. 
 
 انواع خدمات زیبایی پوست و مو   
 
زاویه سازی صورت
این عمل روی اصلاح زاویه بینی، فرم دهی به چانه و رفع غبغب تمرکز دارد. نقاطی از صورت هستند که متخصصین با برجسته کردن آن ها زیبایی صورت شما را دو چندان می کنند. این نقاط شامل خطوط گونه، خطوط چانه و فک می باشد. هر کدام از این نقاط با تناسبی حرفه ای و با در نظر داشتن زیبایی شناسی، توسط متخصصین تهران نوین با بالاترین کیفیت انجام می شود. این عمل با تزریق ژل یا چربی انجام می شود. همچنین زاویه سازی با نخ، با فیلر و جراحی نیز در کلینیک تهران نوین انجام می شود.
 
اتوپلاستی
عمل زیبایی مربوط به گوش می باشد. این عمل برای افرادی که گوش های نا متقارن دارند مناسب است. در این عمل شکل ظاهری گوش توسط جراح مجرب و حرفه ای اصلاح می شود و زیبایی شما را تکمیل می کند.
 
  
 
بلفاروپلاستی
حتما افردی را دیده اید که پلک بالایشان پف داشته باشد. این پف به دلیل وجود پوست اضافی باعث احساس سنگینی روی پلک می شود. پف پلک در برخی افراد باعث کاهش میدان بینایی فوقانی می شود. در عمل بلفاروپلاستی، با برداشتن پوست های اضافه بالای پلک و تنظیم چربی این ناهنجاری را از بین می برند.
 
 انواع خدمات زیبایی پوست و مو  
 
بوکال فت
بسیاری از افراد معتقدند وجود لپ و بوکال و داشتن صورتی گرد با لپ های زیاد از زیبایی آن ها می کاهد. در عمل بوکال فت، حجم ناحیه زیر گونه را با تخلیه چربی از داخل دهان کم می کنند. 
 
بوتاکس
با افزایش سن به دلیل کاهش کلاژن سازی در پوست چین و چروک هایی در پوست پدید می آید. از بین بردن این چین و چروک ها در پیشانی و اطراف چشم با  تزریق بوتاکس  امکان پذیر است.تزریق بوتاکس که برای جوانسازی پوست استفاده می شود عوارضی به دنبال ندارد و این تزریق در دروره های چند ماهه تکرار می شود.
 
تزریق چربی
تزریف چربی به منظور جوانسازی پوست انجام می شود و این روش به دل نداشتن درد بسیار محبوب است.در این روش چربی ها از نقاط دیگر بدن استخراج می شوند و به نقاط مورد نظر تزریق می شوند.این خدمت زیبایی توسط بهترین متخصصان انجام می شود.
 
تزریق ژل
در برخی اوقات به دلیل عمیق شدن چین و چروک در پزشک توصیه می کند که تزریق چربی برای اثر گذاری بهتر انجام شود.تزریق ژل با بی حسی موضعی انجام می شود.در صورت استفاده از ژل نامرغوب امکان عفونت و جابجایی ژل وجود دارد.از این رو توصیه می شود این خدمت زیبایی در کلینیک های معتبر و با مواد مرغوب انجام شود.
 
 انواع خدمات زیبایی پوست و مو  
 
لیزر موهای زائد
رشد مداوم و سریع موهای زائد و دشواری کنترل مداوم آن ها همواره برای افراد مشکل ساز بوده است.از این رو  لیزر موهای زائد  از خدمات زیبایی پرطرفدار بین افراد است.لیزر موهای زائد جزو بدون عوارض ترین خدمات زیبایی شمار می آید.
 
پاکسازی صورت
آلودگی های محیطی علاوه بر خطراتی که برای سلامت انسان به همراه می آورد، می تواند منجر به آسیب به پوست و مو نیز شود. پوست در بین دیگر اعضای بدن در دسترس سریع تر این آلودگی و آسیب پذیری قرار دارد به همین دلیل با تابش نور خورشید و اشعه فرابنفش سلامت پوست نیز به خطر افتاده و دچار کک و مک و لکه های پوستی می‎شود و در این صورت پوست تغییر رنگ پیدا کرده و چین و چروک هایی بر روی آن ایجاد می شود. پس از گذشت مدت زمانی سلول های مرده ای که بر روی پوست قرار می گیرد می تواند منجر به جوش، جای جوش و وجود لکه هایی بر روی پوست شود که باید از روی پوست برداشته شود. این مشکل یکی از مشکلات اساسی بانوان به شمار می رود که می تواند در زیبایی چهره شان تاثیرگذار باشد.
پاکسازی صورت یا لایه برداری پوست می تواند به راحتی حالت کدر شدن پوست، زبری و منافذ باز پوست را از بین برده و در صورتی که چروک های ریزی بر روی پوست وجود داشته باشد نیز می تواند آن چروک ها را از بین ببرد و حالت شادابی و طراوت پوست را برگرداند.
 
 

برچسب ها :

کلینیک زیبایی

تزریق بوتاکس

لیزر موهای زائد

کلینیک زیبایی پوست و مو