×
اطلاعات تماس

شعبه 1
02146136516
09202062706
تهران-جنت آباد مرکزی پلاک 10

مقالات

استفاده از پنچره های دو جداره به دلیل حفظ انرژی حرارتی و برودتی و همچنین کاهش آلودگی صوتی و به جهت جلوگیری از گرد و غبار در پنجره ساختمان ها و خصوصا ساختمانهای حاشیه خیابان های پر تردد کاربرد وسیعی دارند.
پنجره دوجداره انتخابی کاملاً ایده آل جهت استفاده بهینه انرژی است هوای محبوس شده در بین دو جـام شیشه درپنجره دوجـداره، و همچنین فضای خالی داخل پروفیل ها نقش عـایق را در پنجره دوجـداره UPVC ایفـا کرده و علاوه بر اینکه به میزان قابل ملاحظه ای آلودگی صوتی را می کاهد، از ورود گرد و غبار فضای خارجی به داخل نیز می کاهد.
به کار بردن پرده های پارچه ای والان دار، اجازه بهره مندی از نور خورشید را به محیط نمی دهد. این پرده ها برای پنجره هایی مناسب هستند که قصد نورگیری از آن ها یا باز کردنشان را نداریم. اکثر این پرده ها تزیینی هستند و برای زیبایی بیش تر دکوراسیون داخلی به کار می روند. اما اگر قصدتان این است که از نور خورشید استفاده کنید، پیشنهاد ما این است که از پرده های زبرا بهره بگیرید. در ادامه با شناخت ویژگی های پرده زبرا خواهید فهمید که چرا این پرده، گزینه مناسبی است.
استفاده از درب‌های یو پی وی سی و نصب آن‌ها هم برای خارج از خانه و هم برای داخل خانه امکان‌پذیر است. این نوع درب‌ها به علت داشتن مقاومت بالا در عین سبکی و دلیل قیمت مقرون به صرفه، برای نصب در منازل انتخاب خوبی به حساب می‌آیند.
اگر قصد خرید پنجره دارید، پنجره دو جداره (پنجره UPVC) می تواند بهترین انتخاب باشد. این پنجره نسبت به سایر پنجره ها مانع خوبی در برابرصدا و گرد و خاک است.