×
اطلاعات تماس

شعبه 1
02146136516
09202062706
تهران-جنت آباد مرکزی پلاک 10

درباره ما

فعالیت ما 
فعالیت اصلی گروه صنعتی ایران پنجره تولید و اجرای درب و پنجره دوجداره UPVC در تهران و شهرستان ها و ارائه خدمات و همکاری ویژه با پیمانکاران و سازندگان محترم در تمام نقاط کشور می باشد. همچنین جهت بازسازی ساختمان و تعویض پنجره های فرسوده این امکان را دارد تا بدون تخریب در کوتاهترین زمان خدمات لازم در نصب پنجره دوجداره را ارائه  دهد. 
همچنین تولید بهترین توری های پلیسه برای درب و پنجره ها از دیگر خدمات گروه صنعتی ایران پنجره می باشد و برای پاسخگویی به تمام نیاز های مشتریان خود پرده های مدرن با پارچه ها و طرح های متنوع زبرا ، پلیسه، هانیکوم، اورسی ، سیلوئت و... را ارائه می نماید.
 
هدف ما
هدف اصلی گروه صنعتی ایران پنجره کسب رضایت مشتریان گرامی می باشد که از اهمیت بالایی برخوردار است.  لذا در این راستا در نظر دارد برای تمام مشتریان گرامی خود خصوصا در تهران و غرب تهران خدمات ذیل را به بهترین شکل انجام دهد:

- قیمت تمام شده مناسب و کاملا به صرفه و رقابتی درب کارگاه
- تولید با تضمین کیفیت و استفاده از برندهای معتبر
- طراحی خلاقانه و مناسب پنجره دوجداره با فضا و ساختمان
- اجرای با کیفیت و مورد رضایت مشتری
- بهره مندی از زیبایی ظاهری UPVC متناسب با ساختمان
- رعایت استانداردها در راستای بهینه سازی انرژی
 
تجربه و تخصص
گروه صنعتی ایران پنجره با بیش از یک دهه فعالیت در عرصه صنعت در و پنجره های دوجداره UPVC مفتخر است با استـفاده از کادر مجرب و دانش روز این صنعت و ماشین آلات منـاسب به منظور سـاخت و تولیـد پنجـره دوجداره UPVC جهت ارائه محصولات با کیفیت و شـایسته شما عزیزان در خدمت شما باشد.
 
پایداری
تداوم در انجام پروژه ها و تولید درب و پنجره دوجداره UPVC و همچنین ارائه خدمات پس از فروش و ایجاد ساز و کار لازم در راستای مشتری مداری و جلب رضایت مشتریان در تمام مدت فعالیت خود باعث شده با وجود مشتریان وفادار تولیدی پایدار و خود را در انجام وظیفه متعهد می داند.
 
رویکرد
گروه صنعتی ایران پنجره در نظر دارد با ارائه محصولات خود به قیمت بسیار و رقابتی درب کارخانه و همچنین تنوع در محصولات و ارائه خدمات گسترده تر و سرعت و دقت در انجام پروژه ها و تولید با برندهای مختلف و بروز و نوآوری درتولید درب و پنجره های دوجداره UPVC بر تعداد مشتریان خود بیفزاید و کیفیت انجام پروژه ها بهترین تبلیغ ما نزد مشتریان گرامی باشد.