تلفن و سایر اطلاعات تماس
خدمات و محصولات ویژه

مشاوران بین المللی ساکوراد ارائه دهنده خدمات مشاوره در زمینه های گوناگون نظیر مشاوره استعدادیابی و مسیریابی شغلی به صورت تلفنی، آنلاین و حضوری می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

قیمت :
تلفن
رایگان

مشاوران بین المللی ساکوراد ارائه دهنده خدمات مشاوره در زمینه های گوناگون نظیر مشاوره راه اندازی کسب و کار به صورت تلفنی، آنلاین و حضوری می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

قیمت :
تلفن
رایگان

مشاوران بین المللی ساکوراد ارائه دهنده خدمات مشاوره در زمینه های گوناگون نظیر مشاوره مدیریت و رهبری به صورت تلفنی، آنلاین و حضوری می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

قیمت :
تلفن
رایگان

مشاوران بین المللی ساکوراد ارائه دهنده خدمات مشاوره در زمینه های گوناگون نظیر مشاوره بازاریابی و فروش به صورت تلفنی، آنلاین و حضوری می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

قیمت :
تلفن
رایگان

مشاوران بین المللی ساکوراد ارائه دهنده خدمات مشاوره در زمینه های گوناگون نظیر مشاوره مذاکره و ارتباط موثر به صورت تلفنی، آنلاین و حضوری می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

قیمت :
تلفن
رایگان

مشاوران بین المللی ساکوراد ارائه دهنده خدمات مشاوره در زمینه های گوناگون نظیر مشاوره رونق کسب و کار به صورت تلفنی، آنلاین و حضوری می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

قیمت :
تلفن
رایگان

مشاوران بین المللی ساکوراد ارائه دهنده خدمات مشاوره در زمینه های گوناگون نظیر مشاوره حقوقی و امور قراردادها به صورت تلفنی، آنلاین و حضوری می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

قیمت :
تلفن
رایگان

مشاوران بین المللی ساکوراد ارائه دهنده خدمات مشاوره در زمینه های گوناگون نظیر مشاوره مالی و مالیاتی به صورت تلفنی، آنلاین و حضوری می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

قیمت :
تلفن
رایگان

مشاوران بین المللی ساکوراد ارائه دهنده خدمات مشاوره در زمینه های گوناگون نظیر مشاوره روانشناسی به صورت تلفنی، آنلاین و حضوری می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

قیمت :
تلفن
رایگان

مشاوران بین المللی ساکوراد ارائه دهنده خدمات مشاوره در زمینه های گوناگون نظیر مشاوره کوچ و توسعه فردی به صورت تلفنی، آنلاین و حضوری می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

قیمت :
تلفن
رایگان

مشاوران بین المللی ساکوراد ارائه دهنده خدمات مشاوره در زمینه های گوناگون نظیر مشاوره امور بیمه ای به صورت تلفنی، آنلاین و حضوری می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

قیمت :
تلفن
رایگان

مشاوران بین المللی ساکوراد ارائه دهنده خدمات مشاوره در زمینه های گوناگون نظیر مشاوره هنر و صنایع دستی به صورت تلفنی، آنلاین و حضوری می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

قیمت :
تلفن
رایگان
×

0 نظر
×
نظرات ثبت شده
درباره ما
از کسب و کارهای کوچک خانگی گرفته تا شرکت‌ها و مدیران آنها، همه و همه برای افزایش طول عمر کسب و کارشان، نیاز به مشورت و راهنمایی دارند. چرا که امروزه بخاطر پیچیده شدن ماهیت کسب و کارها و درهم تنیدگی نکات و مباحث مختلف با یکدیگر، نیاز به مشاوره‌ تجاری صدچندان شده که همین نیازمندی، فلسفه‌ی اصلی شکل‌گیری ساکوراد در سال ۱۳۹۲ با مدیریت دکتر علی قوامی بوده است.
گروه کسب و کار ساکوراد چگونه می تواند کمک کند؟
اگر تصمیم دارید که یک کارآفرین شوید، یا فقط سرمایه‌گذار باشید و یا ایده ای دارید اما سرمایه کافی برای تجاری‌سازیش را ندارید؛ و یا بلعکس، سرمایه دارید اما ایده‌ای برای راه‌اندازی یک تجارت پرسود ندارید؛ فقط کافی است از مشاوران ساکوراد درخواست کمک کنید.
جهت استفاده از مشاوره دیگر نیازی به پرداخت هزینه زیاد بابت جلسات طولانی نیست و فقط باید به اندازه‌ی هر دقیقه که مشاوره میگیرید، پرداخت کنید!
جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق تلفن درج شده تماس حاصل فرمایید.
جدیدترین نظرات کاربران
تاکنون هیچ نظری ثبت نشده است.
مقالات

راه اندازی کسب وکار جدید، چالشی سخت، ناامید کننده و سرشار از استرس است. این کار به ثبات قدم و پایداری مستمر نیاز دارد. کارآفرینان باید برای برخورد با مشکلات عذاب آوری آماده باشند که تنه[...]

همه ما انسان‌ها مهارت‌ها، توانایی‌ها و قابلیت‌هایی داریم‌؛ با ‌این‌حال دلیل موفقیت بسیاری از افراد نسبت به دیگران عمدتاً پرورش، تشویق و فعال‌سازی این مهارت‌ها است. به‌عنوان مثال، رجوع ب[...]

همانطور که میدونید؛ هر کسب و کار موفقی با یک ایده خلاقانه شروع میشه که این نوع ایده ها هم، از تمرکز روی مواردی که در اون خوب عمل می کنیم و یا از انجامشون لذت می بریم، نشات می گیرن. بناب[...]

اطلاعات تماس
زمان پشتیبانی : هرروز از ساعت ۸ الی ۲۲حتی ایام تعطیل
شعبه 1
**** 0212
تهران-جردن- خیابان مهیار
info[at]Succourad.com
×
اطلاعات تماس
زمان پشتیبانی : هرروز از ساعت ۸ الی ۲۲حتی ایام تعطیل
شعبه 1
**** 0212
تهران-جردن- خیابان مهیار
info[at]Succourad.com
تلفن و آدرس