لیفت و لمینت مژه و ابرو

لیفت و لمینیت ابرو
لیفت و لمینت ابرو این روزها یکی از خدمات زیبایی جدید در  سالن زیبایی بانوان  می باشد. لیفت و لمینت ابرو باعث بالا رفتن، تقویت، پرپشتی و پهن شدن ابرو می شود، اگر می خواهید ابروهای شما بالا و به صورت هاشوری مانند ستاره های سینما به نظر برسد ما لیفت و لمینت ابرو را به شما پیشنهاد می دهیم؛ زیرا تا مدتی نیاز به آرایش ابرو وجود ندارد و بدون هرگونه آرایشی ابرو بسیار زیبا می ایستد. در این مطلب ما قصد داریم نکاتی راجع به لیفت و لمینت مژه و ابرو برای شما بازگو کنیم.
 
  
آموزش لیفت و لمینت ابرو
 لیفت و لمینت ابرو  جزء تکنیک های جدید برای حالت دادن و تقویت ابرو می باشد. در زیر به آموزش مرحله به مرحله لیفت و لمینت ابرو می پردازیم:

در ابتدا ابروها را به جهت دلخواه مشتری  با چسب لیفت به وسیله شانه لیفت فیکس کنید.
مواد شماره 1 را از ریشه تا نصف موهای ابرو مواد گذاری کنید و کاملا کاور کنید.
بعد از آن مواد شماره 1 را پاک کنید و مواد شماره 2 را کامل روی ابرو قرار دهید و با تیکه نایلون پلاستیکی رو آن را می پوشانیم حدود 15 دقیقه صبر می کنیم. مرحله بعد از پاک کردن مواد فیکس رنگ ابرو است. رنگ ابرو را با سلیقه مشتری به مدت 7 تا 8 دقیقه گذاشته می گذاریم. بعد از رنگ ابرو مواد شماره 3 که شامل کراتین است را میگذاریم و کار تمام است. دقت کنید که به مشتری بگویید تا 3 الی 4 ساعت ابروهای خود را نشویند.
 
تفاوت لیفت ابرو و لمینت ابرو
افرادی که ابروهای رو به پایینی دارند و می خواهند ابروهایشان به سمت بالا کشیده شود لیفت ابرو به آن ها پیشنهاد می شود. اما  لمینت تقویت ابرو را به همراه دارد که دارای رنگ نیز می باشد؛ همان طور که در بالا توضیح داده شد، با استفاده از مواد مخصوص ابروها رنگ گرفته و تقویت می شوند که این امر باعث می شود تا تارهای ابرو ضخیم، پر رنگ و پر پشت شوند که باعث می شود ابرو زیباتر به نظر بیاید. که این روش بیشتر برای افرادی که ابروهای کم پشت و کرکی دارند مناسب است.

در لیفت ابرو به دلیل اینکه از چسب لاتکس استفاده میشود بعد از پایان کار چون تا 24 ساعت نباید به ابرو آب بزنید و صورت خود را شستشو دهید. بعد از 24 ساعت که ابروهایتان را شستید ابروها تار به تار شده و نتیجه کار را می بینید. مواد لمینت مژه و ابرو یکی می باشد ولی مراحل آن متفاوت است. لیفت و لمینت ابرو آسان ترین و کم ضررترین راه برای پرپشت کردن ابرو است.
 
  لیفت و لمینت مژه و ابرو  
 
لیفت و لمینیت مژه
 لیفت و لمینت مژه  یکی از روش های نسبتا جدید برای بلندتر کردن و حالت دادن به مژه است. بسیاری از افراد، این روش ها را جایگزین مناسب و کم ضررتری نسبت به اکستنشن مژه می دانند.
لمینت و لیفت مژه روشی عالی برای بلندتر کردن و حالت دادن به مژه های شما است. اگر مژه های کوتاه، مستقیم و افتاده دارید، با این روش می توانید به آنها حالت دهید و از زیبایی مژه های خود لذت برید.
افرادی که مژه های کوتاه و افتاده دارند، سعی می کنند با ابزار و محصولات آرایشی مثل فر مژه یا ریمل های گوناگون، مژه های خود را بالا ببرند و حالت بدهند و آنها را پررنگ تر و ضخیم تر یا بلندتر جلوه دهند. همین استفاده بیش از اندازه از ریمل، گاهی منجر به ریزش مژه می شود و مشکلات مژه را حادتر می کند.

لیفت مژه چیست؟
لیفت مژه روشی عالی برای حالت دادن به مژه و بالا بردن آن است بدون اینکه به مژه های طبیعی فرد، آسیبی وارد شود. بسیاری از افرادی که این روش را امتحان می کنند، معمولا دیگر سراغ روش هایی مثل اکستنشن یا استفاده از فرمژه نمی روند زیرا در صورتی که نکات حساس قبل و بعد لیفت مژه را رعایت کنید این روش نتیجه ای بهتر از اکستنشن مژه یا فرمژه را برایتان به ارمغان می آورد. لیفت مژه تقریبا شبیه به فرایند فر کردن است که روی مژه ها انجام می شود. با انجام لیفت مژه و به کمک یک محلول خاص، مژه های شما به سمت بالا فر می شوند و حالتی طبیعی و در عین حال بسیار زیبا و جذاب، پیدا می کنند.
 
 لیفت و لمینت مژه و ابرو  
 
نتایج قابل شخصی سازی
اولین مرحله برای لیفت مژه، مشورت با متخصص این کار در  آرایشگاه زنانه  است. در جلسه مشاوره از شما سوالاتی در مورد استایل مورد نظرتان می پرسند و اینکه آیا از ریمل هر روز استفاده می کنید یا خیر. دوست دارید مژه هایتان همگی رو به بالا باشند یا به دو طرف؟ با توجه به پاسخ های شما، ظاهر نهایی مژه را طراحی می کنند و میزان فر و بلندی آن را تعیین می کنند.
 
مراحل انجام لیفت مژه
بعد از تمیز کردن مژه ها، یک پوشش سلیکونی بالای مژه روی پلک قرار می گیرد. مژه ها با چسب خاصی به این پوشش می چسبند. این چسب تقریبا شبیه به چسب هایی است که برای چسباندن مژه مصنوعی استفاده می شود. قبلا در مورد شیوه صحیح چسباندن مژه مصنوعی توضیح داده ایم. سپس تارهای مژه با شانه مخصوص در جای خود قرار می گیرند. در همین مرحله، یک محلول خاص حالت دهنده به مژه ها می زنند که این محلول هیچ ضرری برای چشم و مژه ندارد. این محلول یا لوسیون، حکم نرم کنده و حالت دهنده را دارد.
برای مدت ۶ تا ۱۲ دقیقه این لوسیون روی مژه باقی می ماند. این مقدار، به جنس مژه های شما بستگی دارد. اگر زودتر حالت بگیرد، مدت کمتری روی مژه هایتان از این لوسیون استفاده می شود. گاهی این روند باید دو بار تکرار شود تا مژه ها کاملا حالت بگیرند. سپس، لوسیون فیکس، مورد استفاده قرار می گیرد. این لوسیون باعث می شود که مژه ها در همان حالت باقی مانند. در واقع این لوسیون، مژه ها را در جای خود محکم می کند و حالت آنها را ثابت نگه می دارد.
گاهی اوقات برای تقویت مژه ها از لوسیون های دیگری هم استفاده می شود که جنبه مراقبتی دارند. مثلا لوسیون هایی که حاوی کراتین، آلوئه ورا، انواع ویتامین ها و روغن های تقویت کننده هستند.
کل این فرایند حدود یک ساعت طول می کشد. نتیجه لیفت مژه حدودا شش تا هشت هفته طول می کشد. بعد از هشت هفته می توانید مجددا لیفت مژه را تکرار کنید. بعضی از افراد زودتر از این مدت و برخی دیگر دیرتر از این مدت، نیاز مجدد به لیفت مژه پیدا می کنند. این مدت زمان، به سیکل رشد مژه هر فرد بستگی دارد.
بعد از لیفت مژه می توانید از ریمل استفاده کنید. فقط ۲۴ ساعت اول بعد از لیفت مژه استفاده از ریمل ممنوع است.
 
مراقبت های بعد از لیفت مژه 
۲۴ ساعت اول بعد از لیفت مژه بسیار حیاتی است و مراقبت های خاصی دارد. در این مدت، نباید از ریمل استفاده کنید. خیس کردن و حتی رسیدن بخار به مژه یا هر نوع رطوبت دیگر، ممنوع است. به غیر از ۲۴ ساعت اول، لیفت مژه به مراقبت های خاصی نیاز ندارد. فقط می توانید از انواع روغن ها و سرم های مراقبتی برای تقویت مژه های خود استفاده کنید. 
 
 لیفت و لمینت مژه و ابرو  
 
لمینت مژه چیست؟
لمینت مژه در واقع مکمل لیفت مژه است. جایگزینی برای اکستنشن مژه یا استفاده از ابزارهای فرکننده مژه. بعد از لمینت مژه، مژه هایی بالا رفته، فر و ۲۰ تا ۴۰ درصد ضخیم تر خواهید داشت که ۱۰۰ درصد طبیعی هستند.
در فرایند لمینت مژه گاهی از رنگ های مختلف نیز استفاده می شود. در لمینت مژه از مواد و محصولات خاصی برای تقویت و ضخیم کردن مژه ها استفاده می شود.
 
مراحل انجام لمینت مژه چیست؟
لمینت مژه فرایندی دقیقا مشابه لیفت مژه دارد و در مرحله آخر، مژه ها رنگ می شود. در واقع لمینت مژه، حالت کامل شده لیفت مژه است. در لمینت مژه در آخرین مرحله می توان از بوتاکس یا سایر محصولات برای تقویت و ضخیم کردن مژه های استفاده کرد.
موادی که در لمینت مژه مورد استفاده قرار می گیرند حاوی ویتامین ها و مواد معدنی هستند که باعث تقویت مژه می شوند. در نهایت، به مژه ها کراتین اضافه می شود و پوشش سیلیکونی برداشته می شود.
لمینت مژه نیز حدودا یک ساعت طول می کشد و نتایج آن تقریبا تا ۱۲ هفته دوام دارد. البته هر مژه ای یک دوره رشد دارد. تا زمانی که مژه های جدیدی رشد کنند، نتایج لمینت مژه قابل مشاهده است. ولی برای اینکه همواره بهترین نتیجه را بگیرید، بهتر است که لمینت مژه را حدودا ۴ تا ۶ هفته بعد، تکرار کنید.
 
مراقبت از مژه ها بعد از لمینت
درست مثل لیفت مژه، در این روش نیز تا ۲۴ ساعت نباید مژه های خود را خیس کنید یا از مواد آرایشی استفاده کنید. پاک کننده های آرایش چشم را تا ۴۸ ساعت نباید به مژه های خود بزنید. بعد از لمینت مژه بهتر است به مژه های خود دست نزنید و با آنها بازی نکنید. معمولا توصیه می کنند تا یک هفته بعد از لمینت مژه، به سونا نروید.
 
منبع: neginacademy.com

برچسب ها :

آرایشگاه زنانه

سالن زیبایی بانوان

لیفت و لمینت ابرو

لیفت و لمینت مژه